Сироватка Дуже хороша гелева сироватка густої злегка жирної консистенції.
чудово зволожує, насичений і дарує шкірі комфорт.
Я використовую його на ніч.
Добре вбирається, не подразнює; не має запаху, Читати далі
Сироватка для обличчя Niacinamide 10% + TXA 4% SerumЦя сироватка приємно мене здивувала. Вона має легку, приємну консистенцію, швидко вбирається та добре діє як вранці, так і ввечері. Після регулярного використання я помітила більш рівний тонЧитати далі
Сироватка Коли натискаєш, утворюється піна, яка швидко перетворюється на воду. Не липкий, швидко вбирається шкірою і не має запаху. Гарний склад, рекомендую.
Це мало бути хітомЯ сподівалася на кращі результати. Але чесно кажучи, я не бачу жодних результатів приблизно через місяць використання. Сироватка не покращила і не погіршила мій колір обличчя.
Після нанесенЧитати далі
PDRNВже неодноразово купую тут косметику, VT Cosmetics. У цього бренда чудово лінійка за доглядом та зволоження. В мене шкіра почала виглядати чудово та зволожено, як я почала користуватись цимиЧитати далі
ПокупецьВін добре зволожує та додає шкірі сяйва, але не видаляє пігментацію, що для мене було найважливішим. Більше нічого не робить. Мені більше сподобалася фіолетова сироватка з бакучиолом, а ще хЧитати далі
Хороша сироваткаЦе дуже хороша сироватка з густою гелеподібною консистенцією. Вона легко розподіляється та швидко вбирається. Шкіра зволожена, розгладжена та не липка.
Про виробництвоАзелаїнова кислота – моя улюблена. Ця сироватка має ідеальну концентрацію цинку та пантенолу, що робить її ніжною для шкіри та допомагає боротися з акне.
Хороша сироваткаЦя сироватка справді легка та добре заспокоює шкіру. Я використовую її після кислотного пілінгу для зволоження обличчя. Дуже рекомендую.
Непоганий серумЗвичайний серум з гарним ароматом. Добре готує шкіру до зволожуючого крему. І на цьому все. Маю пігментовану шкіру і розширені пори, великих змін після використання серуму не побачила, хоч іЧитати далі
Сироватка Дуже хороша гелева сироватка густої злегка жирної консистенції.
чудово зволожує, насичений і дарує шкірі комфорт.
Я використовую його на ніч.
Добре вбирається, не подразнює; не має запаху, Читати далі