Шампунь СР-1Шампунь без запаху, це добре для літа. Консистенція середня, піниться погано.
Користуюсь місяць, волосся після нього м’яке, блискуче. Не сушить волосся, шкіра голови не жирніє. Мені сподобаЧитати далі
ЕфектЯ б не сказала, що це дає вау-ефект, але відчуття, ніби моє волосся стало м’якшим і густішим. Моє волосся трохи завивалося після використання, але це може бути через фен. ^^' Цікава порада! Читати далі
Шампунь СР-1Шампунь без запаху, це добре для літа. Консистенція середня, піниться погано.
Користуюсь місяць, волосся після нього м’яке, блискуче. Не сушить волосся, шкіра голови не жирніє. Мені сподобаЧитати далі