я люблю! Мій щоденний вечірній розпорядок.Зараз закінчую першу упаковку. Мушу визнати, що незважаючи на використання крему щовечора, упаковки вистачає надовго. Ніжний аромат, консистенція, ніби я тримаю равлика в руці :) ефект є, я Читати далі
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
я люблю! Мій щоденний вечірній розпорядок.Зараз закінчую першу упаковку. Мушу визнати, що незважаючи на використання крему щовечора, упаковки вистачає надовго. Ніжний аромат, консистенція, ніби я тримаю равлика в руці :) ефект є, я Читати далі
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу