Мега!!!Я дуже задоволена маскою, вона дуже добре розгладжує обличчя, шкіра стає сяючою, легко наноситься, почервоніння зникає, дуже рекомендую її для проблемної шкіри.
КонкретноМ'який, гладенький та дуже приємний лист, просочений молочною емульсією. Він чудово зволожує, живить, регенерує та надає шкірі сяйва. Особливо добре підходить після процедури з ретинолом.
Варто спробуватиМені ця есенція сподобалася більше, ніж рисовий тонік.
Вона добре зволожує та ніжно заспокоює шкіру, можна навіть сказати, що вона покращує текстуру молочного тоніка.
Він не липкий та приємЧитати далі