вершки Мої маски для обличчя прийшли! Мені дуже подобаються листові маски від цього бренду – вони чудово зволожують шкіру, роблячи її м’якою та бархатистою.
Мені також дуже приємно, що Ksisters зЧитати далі
Це добре працюєДуже приємна маска. У мене надзвичайно чутлива та суха шкіра. Мене все подразнює. Ця маска діє як бинт, залишаючи моє обличчя зволоженим, але без жирної плівки. Есенція, яка залишається післЧитати далі
вершки Мої маски для обличчя прийшли! Мені дуже подобаються листові маски від цього бренду – вони чудово зволожують шкіру, роблячи її м’якою та бархатистою.
Мені також дуже приємно, що Ksisters зЧитати далі