супер!!Незважаючи на ціну, дуже рекомендую!! Крем ефективний і добре зволожує. Він не має запаху, не забивається - загалом, дуже добре справляється зі своїм завданням :) Дуже рекомендую і буду купуЧитати далі
Не можу без цього жити.Я купую це, навіть коли в мене немає грошей, ось наскільки я це люблю! Це справді балансує мою шкіру та запобігає висипанням. І не має жодних недоліків, окрім вартості. Але воно того варте, Читати далі
супер!!Незважаючи на ціну, дуже рекомендую!! Крем ефективний і добре зволожує. Він не має запаху, не забивається - загалом, дуже добре справляється зі своїм завданням :) Дуже рекомендую і буду купуЧитати далі
Не можу без цього жити.Я купую це, навіть коли в мене немає грошей, ось наскільки я це люблю! Це справді балансує мою шкіру та запобігає висипанням. І не має жодних недоліків, окрім вартості. Але воно того варте, Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу