ТонерЯ наношу кілька шарів і даю йому висохнути. Завдяки своїй водянистій консистенції він легко вбирається і не залишає липкого сліду на шкірі. Має дуже приємний аромат і ефект, підходить як дляЧитати далі
Я був дуже позитивно здивованийЯ використала весь брусок — мило точно працює. Кількість чорних цяток зменшилася, а нові не утворювалися. Воно не пересушувало мою шкіру. Мабуть, більше не купуватиму його, бо мені набагато Читати далі
ТонерЯ наношу кілька шарів і даю йому висохнути. Завдяки своїй водянистій консистенції він легко вбирається і не залишає липкого сліду на шкірі. Має дуже приємний аромат і ефект, підходить як дляЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу