Гарний продукт та ефективний продукт!Він залишає на шкірі приємний, освіжаючий аромат. Він добре піниться, тому не потрібно використовувати забагато засобу одразу. Я дуже задоволена.
Я був дуже позитивно здивованийЯ використала весь брусок — мило точно працює. Кількість чорних цяток зменшилася, а нові не утворювалися. Воно не пересушувало мою шкіру. Мабуть, більше не купуватиму його, бо мені набагато Читати далі
Мені дуже сподобався цей гель для душу!Аромат чудовий: свіжий, квітковий, але не надто сильний, і він справді піднімає настрій у душі. Консистенція легка, легко розподіляється та добре піниться, що робить продукт дуже ефективним.Читати далі
Гарний продукт та ефективний продукт!Він залишає на шкірі приємний, освіжаючий аромат. Він добре піниться, тому не потрібно використовувати забагато засобу одразу. Я дуже задоволена.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу