Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі
Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі