Масло для губ A'pieuНайкраще масло, яке я коли-небудь їв. Чудово зволожує, не липне, залишає гарну поверхню на губах. Тричі так! Додатковою перевагою є великий аплікатор
Масло для губ A'pieuНайкраще масло, яке я коли-небудь їв. Чудово зволожує, не липне, залишає гарну поверхню на губах. Тричі так! Додатковою перевагою є великий аплікатор