я рекомендуюДуже гарна вітамінна бомбочка. Гель має ніжний аромат, який практично миттєво вивітрюється, я не прихильниця ароматизованої косметики, тому це мій продукт.
Дуже добре зволожує, призначений дЧитати далі
я рекомендуюДуже гарна вітамінна бомбочка. Гель має ніжний аромат, який практично миттєво вивітрюється, я не прихильниця ароматизованої косметики, тому це мій продукт.
Дуже добре зволожує, призначений дЧитати далі