Дуже сподобалось Шампунь мені дуже сподобався, після використання на секунду відчуваєш прохолоду на голові і це дуже приємно
Я задоволена використанням шампуню
Рекомендую ❤️
Дуже сподобалось Шампунь мені дуже сподобався, після використання на секунду відчуваєш прохолоду на голові і це дуже приємно
Я задоволена використанням шампуню
Рекомендую ❤️