рекомендую!Масло досить густе, але не обтяжує волосся. Я використовую його до або після сушіння волосся, вважаю, що це чудове придбання для осені та зими. Олія приємно пахне і ефективна. Як тільки я заЧитати далі
Чудова сироваткаУ мене кучеряве та непослушне волосся, і ця сироватка чудово його зволожує та приборкує. Вона має ніжну консистенцію з легким ароматом, яка не обтяжує волосся, а натомість зволожує. Я дуже рЧитати далі
ЕфектЯ б не сказала, що це дає вау-ефект, але відчуття, ніби моє волосся стало м’якшим і густішим. Моє волосся трохи завивалося після використання, але це може бути через фен. ^^' Цікава порада! Читати далі
рекомендую!Масло досить густе, але не обтяжує волосся. Я використовую його до або після сушіння волосся, вважаю, що це чудове придбання для осені та зими. Олія приємно пахне і ефективна. Як тільки я заЧитати далі