Дуже добре зволожуєМаска приголомшливо пахне, до того ж ми можемо розраховувати на значне зволоження шкіри. При регулярному використанні у мене склалося враження, що він так само добре впорається з моїми темниЧитати далі
Чудові маскиЦе мої другі маски Mary & May; раніше я користувалася колагеновими. Вони супер зволожують, залишаючи моє обличчя м’яким, сяючим і свіжим. Вони чудово пахнуть.
СуперОдна з найкращих масок, які в мене коли-небудь були. Обов'язково замовлю ще раз і спробую інші з цієї серії. У ньому немає рідкої сироватки, лише розсипчастий крем. Неймовірно зволожує! ПісЧитати далі
вершки Мої маски для обличчя прийшли! Мені дуже подобаються листові маски від цього бренду – вони чудово зволожують шкіру, роблячи її м’якою та бархатистою.
Мені також дуже приємно, що Ksisters зЧитати далі
малоЗі мною вперше трапилося, що довелося зняти маску і збільшити отвори для очей і рота. У свою чергу, для різноманітності, частина носа була довшою, тому кінчик носа був закритий маскою.
ЗагалЧитати далі
Грейпфрутова маскаПриємно пахне, добре зволожує, якщо тримати довше, ніж вказано на упаковці. Трохи слабким є те, що він залишає липкий шар на обличчі, і він може залишатися на тривалий час.
Чудова маска, чудовий аромат 👌Маска - це просто одкровення. Добре просочений по суті, чудово тримається на обличчі, ідеально лягає. Перш за все, через 20 хвилин процедури моє обличчя було зволоженим, гладким, м’яким на дЧитати далі
Дуже добре зволожуєМаска приголомшливо пахне, до того ж ми можемо розраховувати на значне зволоження шкіри. При регулярному використанні у мене склалося враження, що він так само добре впорається з моїми темниЧитати далі