Гарна маскаЦю маску я отримала в подарунок і була приємно здивована, адже вона дуже добре зволожує шкіру обличчя. А якщо вранці поставити в холодильник і нанести на одутле обличчя, то відразу побачиш рЧитати далі
Я рекомендуюЦя маска чудова! Вона зволожує, освіжає та залишає шкіру розслабленою. Після використання моя шкіра виглядає здоровою та сяючою. Дуже рекомендую її!
Ідеально! І цей запах полуниці!По-перше, я не очікувала, що маска так добре пахне! У мене було багато масок, але ця полунична пахне неймовірно. Маска дуже добре зволожує обличчя і не залишає жирного шару. Я куплю його зноЧитати далі
Гарна маскаЦю маску я отримала в подарунок і була приємно здивована, адже вона дуже добре зволожує шкіру обличчя. А якщо вранці поставити в холодильник і нанести на одутле обличчя, то відразу побачиш рЧитати далі
Я рекомендуюЦя маска чудова! Вона зволожує, освіжає та залишає шкіру розслабленою. Після використання моя шкіра виглядає здоровою та сяючою. Дуже рекомендую її!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу