Чудова зволожувальна маскаМені дуже сподобалася ця маска. Вона чудово зволожує мою шкіру та залишає відчуття свіжості. Я купила її за рекомендацією косметолога, і це був справді хороший вибір.
змішані почуттяВзагалі до цієї маски у мене неоднозначні почуття, запах кавуновий, але дуже хімічний. Більше схоже на жувальну гумку. Маска дуже велика, але отвори для очей надзвичайно маленькі. Не знаю, чЧитати далі