І вона мене підвела......зісковзує з обличчя. Треба лежати?! Позитивним моментом є те, що всередині багато есенції, тому ви можете викинути маску та використовувати лише есенцію, але це не суть...
змішані почуттяВзагалі до цієї маски у мене неоднозначні почуття, запах кавуновий, але дуже хімічний. Більше схоже на жувальну гумку. Маска дуже велика, але отвори для очей надзвичайно маленькі. Не знаю, чЧитати далі
І вона мене підвела......зісковзує з обличчя. Треба лежати?! Позитивним моментом є те, що всередині багато есенції, тому ви можете викинути маску та використовувати лише есенцію, але це не суть...
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу