ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Це здорово!Есенція для мене замінює крем, консистенція гелю, швидко вбирається, шкіра залишається м'якою та зволоженою, мені подобається свіжий запах, властивий чайним оліям 🥰 чудово підходить для макЧитати далі
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу