Найулюбленіший Дуже люблю цей бальзам до демакіяжу..гарно очищає обличчя від макіяжу, має приємний аромат( як на мене пахне цитрусовими) і нових висипів у мене не викликає….тому..супер))
Я рекомендуюДуже хороший продукт, але через кислоти його потрібно вводити у ваш догляд за шкірою поступово, щоб уникнути подразнення тощо.
Добре зменшує кількість висипань та почервоніння
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️густа консистенція, саме те, що потрібно 30-річній шкірі під очима, не швидко вбирається і зволожує, планую в майбутньому замовити цей крем під очі
Заспокійливий за доступною ціною Я купила цей тонік абсолютно наосліп, тому що не знайшла про нього жодного відгуку. Вже можу сказати, що це яблучко. У мене комбінована шкіра, зі схильністю до атопії. Тонік помітно посилює Читати далі
сигма🔥🔥Якщо ви вмиєте своє обличчя цим дивом, воно буде таким гладким 😻 Я настійно рекомендую його людям з будь-яким типом шкіри, у мене зараз прищі, і це не подразнює мою шкіру 💜
Найулюбленіший Дуже люблю цей бальзам до демакіяжу..гарно очищає обличчя від макіяжу, має приємний аромат( як на мене пахне цитрусовими) і нових висипів у мене не викликає….тому..супер))
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу