Боже!Маска чудова! Я вже використовувала його тричі і дуже шокована, тому що він не подразнював мою шкіру (а на багато засобів по догляду у мене алергія). Я тримала її всю ніч, а вранці змила і вЧитати далі
Базовий кремНе можу уявити собі людину, якій би не сподобався цей крем. Він має приємно легку формулу, не має ароматизаторів і ніжний, добре зволожує шкіру та залишає на ній ледь помітну вуаль, що робитЧитати далі
Дуже хороший тонік для догляду за шкірою.Я купила його вперше. Користуюся ним уже тиждень і не помітила жодних негативних ефектів. Чудово освіжає та очищає. Сподіваюся, не розчаруюся 🫶
Ksisters – це магазин, де можна відчути неповЧитати далі
Найкращий СПФУсі SPF викликають у мене висип, але не цей. Нарешті я знайшла для себе відповідний SPF. Більше того, він не залишає жирного блиску, дуже добре вбирається та чудово зволожує. Не потрібно викЧитати далі
Бальзам-стікДуже рекомендую цей бальзам, поки що користуюся колагеном Kahi, щоб його протестувати, купила Lalarecipe і я в захваті, моє обличчя стало ще гладкішим, а зморшки менш помітні!
вершкиКрем не липкий і швидко вбирається, залишаючи відчуття свіжості. Приємний аромат додає задоволення від використання. Особливо радує великий обсяг - його вистачає надовго
Боже!Маска чудова! Я вже використовувала його тричі і дуже шокована, тому що він не подразнював мою шкіру (а на багато засобів по догляду у мене алергія). Я тримала її всю ніч, а вранці змила і вЧитати далі