Хороша сироваткаДуже зручна упаковка.
Сироватка має легкий ягідний аромат. Не люблю аромати в косметиці, але звикла і мене це не дратує.
Сироватка добре зволожує, її приємно наносити на обличчя. Я помітила,Читати далі
Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
ВершкиВін позбавляється недоліків, добре наноситься і не залишає шару на обличчі, найкраще використовувати його ввечері, щоб побачити хороший ефект вранці!!!
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Хороша сироваткаДуже зручна упаковка.
Сироватка має легкий ягідний аромат. Не люблю аромати в косметиці, але звикла і мене це не дратує.
Сироватка добре зволожує, її приємно наносити на обличчя. Я помітила,Читати далі
Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу