Я рекомендую!Крем дуже добре зволожує та вбирається (це те, з чим моя шкіра має проблеми). Мега естетична упаковка, з додатковою кришкою та шпателем. По-перше, велика кількість якісного продукту, тому, нЧитати далі
Чудовий крем Купила цей крем вперше й надзвичайно задоволена. Подобається все: консистенція, відчуття шкіри після нанесення. Користуюся вже біля двох тижнів. Моя суха шкіра чудово зволожена.
В порядкуЯ купив меншу упаковку, щоб спробувати (чудово, що в магазині є така можливість). Крем не має запаху, має приємну консистенцію, швидко вбирається, зволожує та не подразнює. Інших ефектів я нЧитати далі
Я рекомендую!Крем дуже добре зволожує та вбирається (це те, з чим моя шкіра має проблеми). Мега естетична упаковка, з додатковою кришкою та шпателем. По-перше, велика кількість якісного продукту, тому, нЧитати далі