Ніжний, але ефективнийЕсенція ідеальна для щоденного використання. У мене жирна шкіра. Я використовую його щовечора на чисте обличчя. Шкіра стає гладкою, мене жодного разу не різало, а пілінг дуже ніжний. КонсистЧитати далі
Я дуже рекомендую це!Найкращий зволожувальний крем, яким я коли-небудь користувалася. Він легкий та зволожуючий, і добре підходить під макіяж. Це моя друга пляшечка.
Ніжний, але ефективнийЕсенція ідеальна для щоденного використання. У мене жирна шкіра. Я використовую його щовечора на чисте обличчя. Шкіра стає гладкою, мене жодного разу не різало, а пілінг дуже ніжний. КонсистЧитати далі
Я дуже рекомендую це!Найкращий зволожувальний крем, яким я коли-небудь користувалася. Він легкий та зволожуючий, і добре підходить під макіяж. Це моя друга пляшечка.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу