я рекомендуюСироватка має приємний запах і легко розподіляється по шкірі. Досить невеликої кількості. Прекрасно доповнює щоденний догляд. Мені 27 років, у мене проблемна шкіра (почервоніння, прищі, старЧитати далі
я рекомендуюЦей тонік чудово підходить як доповнення до щоденного догляду. Має дуже приємний запах. Швидко вбирається і залишає шкіру свіжою надовго. Мені 27 років, у мене проблемна шкіра (почервоніння,Читати далі
я рекомендуюСироватка має приємний запах і легко розподіляється по шкірі. Досить невеликої кількості. Прекрасно доповнює щоденний догляд. Мені 27 років, у мене проблемна шкіра (почервоніння, прищі, старЧитати далі