Я хочу це з'їстиКожного разу під час аплікації доводиться нагадувати собі, що це не їдальня, тому що там неймовірно пахне полуничними цукерками. За консистенцією нагадує зацукрований мед. Ефект: очищена м'яЧитати далі
Чудова маскаДуже рекомендую, у мене дуже чутлива шкіра, ця маска мене не дратувала, навпаки, завдяки їй шкіра стала більш світлою та гладкою. я рекомендую
Я хочу це з'їстиКожного разу під час аплікації доводиться нагадувати собі, що це не їдальня, тому що там неймовірно пахне полуничними цукерками. За консистенцією нагадує зацукрований мед. Ефект: очищена м'яЧитати далі