Мені це сподобалося!Було мило! Це зробило мою шкіру блискучою та гладкою, темрява зникла. Крім того, це зволожило мою шкіру, а деякі дрібні зморшки стали менш помітними. Мені сподобався запах, але він був більшЧитати далі
Верхня маскаОдна з найкращих масок, якими я коли-небудь користувалася, вона ідеально сидить і не потребує підстригання
чудово зволожує і матує. Багато сутності в
ще вистачить на шию і декольте. Обов'язкЧитати далі
Мені це сподобалося!Було мило! Це зробило мою шкіру блискучою та гладкою, темрява зникла. Крім того, це зволожило мою шкіру, а деякі дрібні зморшки стали менш помітними. Мені сподобався запах, але він був більшЧитати далі