Важко сказати.Продукт нешкідливий. Після 3 тижнів використання важко сказати, чи це працює. Дайте йому ще трохи часу.
В зоні Т я не помітила ніякої різниці після протирання обличчя тампоном залишається лиЧитати далі
Важко сказати.Продукт нешкідливий. Після 3 тижнів використання важко сказати, чи це працює. Дайте йому ще трохи часу.
В зоні Т я не помітила ніякої різниці після протирання обличчя тампоном залишається лиЧитати далі