ГараздВін приємний, точно не завдав жодної шкоди, але й не дав вражаючих результатів. Рекомендую його, бо, як людина зі схильною до акне шкірою, я завжди зосереджуюся на загоєнні, а не обов'язковоЧитати далі
Чудова маскаМоя улюблена маска останнім часом. Вона чудово зволожує, шкіра стає більш пружною, а сама маска досить добре тримається на обличчі та не розтікається. Вона навіть краща одразу з холодильникаЧитати далі
ГараздВін приємний, точно не завдав жодної шкоди, але й не дав вражаючих результатів. Рекомендую його, бо, як людина зі схильною до акне шкірою, я завжди зосереджуюся на загоєнні, а не обов'язковоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу