Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.


Ваші круті фоточки та відео






Відгуки – 3
Дуже гарний гель, чудово очищає обличчя, не подразнює та ідеально підходить для моєї чутливої шкіри.
Цей гель фантастичний, у мене вже друга упаковка. Він має легку консистенцію, легко піниться. Він очищає шкіру і зовсім не подразнює її, навіть мою чутливу. Однозначно рекомендую.
Використовую вранці та ввечері. Приємні відчуття після використання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.