Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.



Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 57
Текстура суфле, чудово наноситься. Ідеально підходить для закріплення вітаміну А.
Я теж куплю це на подарунок :) Бо він добре зволожує шкіру, не липкий і швидко вбирається, та й ціна доступна.
Дуже хороший крем для мене. Він добре зволожує шкіру, не липкий і швидко вбирається. Також добре підходить під макіяж. Я поєднувала його з сироваткою з тієї ж серії і отримала дуже гарні результати.
Він дуже густий і насичений. Незважаючи на це, мені дуже подобається використовувати його вдень. Він не обтяжує макіяж і швидко вбирається, залишаючи шкіру добре зволоженою та пружною, але не сухою, хоча в мене досить суха шкіра, яка все вбирає, а потім через деякий час відчувається стягнутість. Це моя друга пляшечка, і вона точно не остання.
Це дуже хороший крем; він добре живить і зволожує шкіру. Він легко наноситься і не залишає липкості. Має нейтральний аромат. Рекомендую :)
Мій улюблений крем! Я використовую його з ампульною сироваткою для обличчя Peptide-Tox Bor. Він мені ідеально підходить, бо в мене комбінована шкіра. Рекомендую!
Крем дуже хороший, швидко вбирається, обов'язково куплю його ще раз.
Легкий крем навіть для моєї жирної шкіри. У мене вже є друга упаковка, вона чудова.
У мене дуже суха шкіра, і тільки цей крем забезпечив мені чудове зволоження. Він трохи густіший, тому спекотним літом я використовую щось легше.
Цей крем ідеально підходить для потреб зрілої шкіри. Він глибоко зволожує, живить і робить обличчя неймовірно м’яким. Якість продукту очевидна в його текстурі та фінішному покритті. Настійно рекомендується для сухої шкіри.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.