Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 83
Я використовую його, змішавши 1:1 з потрійним колагеновим кремом, і це дивовижне поєднання... Він дуже добре зволожує, добре вбирається та залишає приємне відчуття на шкірі.
Я дуже задоволена кремом. Він чудово зволожує шкіру та забезпечує приємні відчуття протягом дня, особливо в теплі місяці, коли я більше піддаюся впливу сонячних променів. Його текстура зовсім відрізняється від усіх кремів, які я використовувала досі, але він все одно дуже добре вбирається в шкіру та не залишає відчуття важкості чи жирності. Я завжди використовую тонік і сироватку перед нанесенням крему, тому крем ще краще поєднується зі шкірою та доповнює мій догляд. Після його використання шкіра м’яка, зволожена та насичена. Я із задоволенням рекомендую крем усім, хто шукає ефективний, але легкий зволожувальний догляд.
Купувала з метою гарного зволоження, але він мене розчарував. Крем-гель має приємний запах, злегка рожевий колір. Круто, що до баночки додали ще лопатку для зручного нанесення на шкіру. Але відчуття на обличчі дуже неприємне. Крем дуже липкий, він весь час залишається на поверхні і все до нього прилипає: пил, волосся. Думала, що можливо буде непогано його використовувати, як нічний, але тут також не підійшов, ти просто прилипаєш до подушки.
Мені подобається, але для мене це більше схоже на маску, бо вона занадто густа. Але загалом, я вважаю, що вона хороша, особливо для сухої шкіри.
До цього крему, мабуть, потрібно трохи звикнути, бо консистенція може підійти не всім. Я іноді використовую його як нічний крем. Вдень не на все обличчя, а радше на "зморшки гніву" над носом. І різниця помітна, зморшки гарно розгладжуються, а шкіра виглядає добре. Я поєдную його з іншими продуктами і задоволена.
Текстура дуже липка та створює плівку на шкірі. Ця липка текстура насправді притягує та склеює частинки, такі як пил, тканина з подушки, і після його використання в мене виникав жахливий висип. Рідко який продукт викликав у мене стільки висипань. Я погоджуюся, що шкіра виглядає більш стягнутою, коли продукт на обличчі, але коли змиваєш його, я відчуваю, що моя шкіра дуже суха, гірше, ніж була. Я думаю, що це гарний продукт, який привернув нас своїм кольором, запахом та консистенцією, але загалом він завдає мені більше шкоди.
Гель дуже, дуже жорсткий – про нього згадують у кількох відгуках. Я б більше його не купила. Коли нанесла на обличчя, то на мить злякалася, що це може бути маска. Я пишу, що трохи достатньо, але навіть трохи важко розподілити, і надовго залишиться липке відчуття, яке, коли зникає, стягує всю шкіру. Можливо, він працює проти зморшок, я наношу його на ніч, а вранці мені здається, що зморшки менш помітні, але чи варто воно того...
Я справді здивована, бо вже після однієї ночі моє обличчя миттєво сяє, навіть стає здоровим. Крем має желеподібну консистенцію, і деякий час він досить липкий, але його потрібно зовсім небагато, щоб покрити все обличчя. У комплекті є шпатель, що чудово.
Я відкрила для себе косметику Medicube кілька місяців тому. До цього я користувалася багатьма дорогими косметичними засобами, які були приємними, але вау-ефекту не було. Я вирішила спробувати косметику, яка є результатом давніх традицій. Я відкрила для себе кілька корейських брендів, доступних на словацькому ринку, і поступово їх пробувала. Для мого типу шкіри (мені 52 роки, і моя шкіра зріла та комбінована) Medicube – НАЙКРАЩИЙ. Я використовую зволожуючий гель-крем Collagen Jelly Cream, сироватку для обличчя One Day Exosome Shot Pore Serum 25000 з екзосомами, диски-пілінги для обличчя Zero Pore Pad 2.0. Крем Collagen Jelly для мене як одяг. Коли я його не одягаю, я почуваюся голою. Він має м’яку, нежирну, гелеву консистенцію. Його дуже легко наносити. Прямо в упаковці є аплікатор. Невеликої кількості гелю вистачає на одне використання. Я завжди наношу гель після нанесення тоніка, сироватки та крему. Він чудово вирівнює тон шкіри та ніжно "сяє". Шкіра виглядає соковитою та доглянутою навіть без макіяжу та пудри. Він зволожує та захищає мою шкіру протягом усього дня.
Занадто липкий для мене, довго вбирається. Вночі тримається, не можу уявити, як він буде триматися вдень. Хоча шкіра зволожена та пружна, я б більше його не купила.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.