Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 25
Ця олія для обличчя просто неймовірна! Вона дуже добре видаляє макіяж та щоденні забруднення і не залишає відчуття жирності! Купівля була вдалим вибором! Вона того варта!
Я обожнюю цю очищувальну олію! Вона дуже легко знімає макіяж і сонцезахисний крем. Вона робить мою шкіру неймовірно м’якою, чистою та зволоженою, без відчуття жирності. Я бачу величезну різницю в текстурі свого обличчя. Щиро дякую, Ksisters!
Спочатку я взяла лише маленький зразок, але щойно спробувала, одразу замовила великий! Він дуже добре очищає, це був хороший вибір!
Чудова олія для вмивання. Вона дуже ефективно знімає макіяж. У поєднанні з очищувальним гелем того ж бренду вона утворює чудове поєднання.
Дуже економна у використанні, баночки вистачає на рік і більше при регулярному використанні . Купую вже двічі і використовую для змивання макіяжу та спф. Немає відчуття стягнутого обличчя та сухості. 🫶🏼
У мене комбінована шкіра, і ця олія мене просто вразила 😍 Вона дуже добре знімає макіяж — легко розчиняє навіть водостійку туш та SPF, і не щипає очі та не залишає жирного блиску. Після використання моя шкіра м’яка, гладенька та справді очищена, але без відчуття стягнутості. Я також помітила, що в Т-зоні з’являється менше чорних цяток, а виділення шкірного сала, здається, стало більш контрольованим. Водночас сухі ділянки обличчя не надто сухі, а приємно зволожені. Консистенція легка, легко емульгується та швидко змивається. Вона залишає мою шкіру свіжою та здоровою ✨ Вона ідеально підходить для комбінованої шкіри — очищає, не порушуючи балансу шкіри. Я обов’язково куплю її ще раз 💛
Олія має більш рідку формулу, ніж очікувалося, але вона чудово видаляє макіяж, сонцезахисний крем та будь-які залишки макіяжу. Я надзвичайно вражена сервісом Xisters! Весь процес від реєстрації до отримання продукту на винятковому рівні! Я справді вражена!
Я прочитала багато позитивних відгуків, але була повністю розчарована. Що стосується запаху, то мені він дуже не подобається... він не дуже виділяє мої очі, і консистенція мені також не подобається... якби цього не сталося, я б витратила стільки грошей... Я використаю його якомога швидше і більше не купуватиму...
Він має легку консистенцію, яка миттєво перетворюється на ніжну піну при контакті з водою. Він нежирний і дуже легко змивається. Не щипає очі. До того ж, він у гарному, стильному флаконі :)
Як я вже казала в заголовку, це найкраща олія для очищення, яку я пробувала досі (поки що я спробувала близько 4-5). Я нею в захваті. Вона ефективно видаляє макіяж (навіть водостійку туш). Вона не подразнює мою шкіру, насправді заспокоює її. Варта кожної копійки. Дуже рекомендую її.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.