спа в моїй ванній ;)У ньому було багато сироватки, тому я нанесла на обличчя, шию та декольте. Зволожує і добре вбирається. Шкіра після цього живиться.
я рекомендуюДуже гарна вітамінна бомбочка. Гель має ніжний аромат, який практично миттєво вивітрюється, я не прихильниця ароматизованої косметики, тому це мій продукт.
Дуже добре зволожує, призначений дЧитати далі
спа в моїй ванній ;)У ньому було багато сироватки, тому я нанесла на обличчя, шию та декольте. Зволожує і добре вбирається. Шкіра після цього живиться.
я рекомендуюДуже гарна вітамінна бомбочка. Гель має ніжний аромат, який практично миттєво вивітрюється, я не прихильниця ароматизованої косметики, тому це мій продукт.
Дуже добре зволожує, призначений дЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу