гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі
Крем, який я шукала.У мене жирна шкіра, і я зазвичай не люблю креми, але цей – незамінний. Я в захваті від цього продукту; замовляю його вже вдруге. Крем справді виправдовує свою назву – він не збирається в груЧитати далі
Missha знову з чудовим продуктомЯ ніколи, ніколи не розчаровувалась, купуючи будь-який продукт Missha. Я купила цю олію, бо мені потрібен був засіб для очищення. Всього після кількох використань вона виявилася дивом. Вона Читати далі
ПінаЯ дуже рекомендую цю пінку, вона чудово очищає. Це мій другий продукт. Він обов'язковий до використання, і після нього моє обличчя стає м'яким і гладеньким.
Маска тварини зі шкіри 79Добре лягає на обличчя, інтенсивно зволожуючи та освітлюючи шкіру. Після використання колір обличчя виглядає свіжішим та відпочилішим. Ідеально підходить для швидкого догляду за шкірою.
Дуже рекомендую!Косметика виправдала всі мої очікування – чудова консистенція, швидке вбирання та видимий ефект вже після кількох застосувань. Обов'язково куплю знову!
гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі