Супер кремКрем мені сподобався, консистенція більше схожа на гель, добре наноситься, але лише в один шар, якщо нанести другий шар, то починає скочуватися. Шкіра після нанесення м’яка та гладенька.
Супер кремКрем мені сподобався, консистенція більше схожа на гель, добре наноситься, але лише в один шар, якщо нанести другий шар, то починає скочуватися. Шкіра після нанесення м’яка та гладенька.