Крем гельПишу відгук від отриманого пробника Це гельова текстура, дуже жирна, ніжно блакитна, без запаху. При нанесенні мені не сподобалося, але коли він увібрався або підсох, то шкіра стала приємна Читати далі
Мега-пом'якшенняЦе найпом’якшувальніший зволожувальний крем, який я коли-небудь використовувала (а я перепробувала їх безліч).
Він заспокоює мою шкіру, робить її зволоженою та неймовірно м’якою — пружною тЧитати далі
Воно того варте!!Ця сироватка – мій переломний момент у зволоженні та підтягуванні обличчя й шиї. Вона дорога і, на жаль, має маленький розмір (і не ефективніша за інші, більші сироватки), тому закінчується Читати далі
Крем гельПишу відгук від отриманого пробника Це гельова текстура, дуже жирна, ніжно блакитна, без запаху. При нанесенні мені не сподобалося, але коли він увібрався або підсох, то шкіра стала приємна Читати далі