Я за ТАК!Маска чудово мені підійшла. Коли я вперше її використовувала, я не побачила жодного вау-ефекту, але після тривалішого використання я бачу, що моя шкіра стала надзвичайно сяючою та зволоженоюЧитати далі
ВершкиНайкращий крем із серії гелевих кремів! Я використовую його в холодну пору року — він зволожує, заспокоює та швидко вбирається, а однієї пляшечки вистачає на понад шість місяців. Це моя другЧитати далі
ІдеальнийЗа таку ціну він ідеальний. Дуже добре зволожує. Не подразнює. Він ефективний і легко наноситься. Я дуже рекомендую його і обов'язково куплю ще раз.
Для чутливої шкіри :)Я купила цей продукт з цікавості і була приємно здивована з першого ж використання. Моя шкіра стала гладенькою, свіжою та помітно чистішою, без жодного подразнення. Мені подобається, що він Читати далі
СВІЖИЙ ДЕНЬВін легкий, добре зволожує та не залишає липкого блиску. Мені дуже подобається використовувати його влітку, але він добре працює і в інші пори року. Це не моя перша пляшечка. З часом він змеЧитати далі
Приємно зволожуюча пінаБезперечним плюсом цього продукту є його розмір і ціна. Пінка підходить для шкіри з недоліками та гормональними акне. Вона не викликає подразнення та не залишає відчуття стягнутості; навпакиЧитати далі
Гарний склад 🪴🍵Формула підходить для жирної та проблемної шкіри. Я використовую її щовечора. Мені також дуже подобається великий об'єм та щільно прилягаюча кришка.
Я за ТАК!Маска чудово мені підійшла. Коли я вперше її використовувала, я не побачила жодного вау-ефекту, але після тривалішого використання я бачу, що моя шкіра стала надзвичайно сяючою та зволоженоюЧитати далі