ІдеальнийЗа таку ціну він ідеальний. Дуже добре зволожує. Не подразнює. Він ефективний і легко наноситься. Я дуже рекомендую його і обов'язково куплю ще раз.
Я за ТАК!Маска чудово мені підійшла. Коли я вперше її використовувала, я не побачила жодного вау-ефекту, але після тривалішого використання я бачу, що моя шкіра стала надзвичайно сяючою та зволоженоюЧитати далі