Дуже приємний крем для обличчя.Можу чесно сказати, що цей крем мене справді здивував 😊
Він має чудову консистенцію – легкий, добре вбирається та не залишає жирного блиску на шкірі. Вже після одного застосування моя шкіраЧитати далі
Дуже приємний крем для обличчя.Можу чесно сказати, що цей крем мене справді здивував 😊
Він має чудову консистенцію – легкий, добре вбирається та не залишає жирного блиску на шкірі. Вже після одного застосування моя шкіраЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу