Дивовижно!!Я дуже задоволена цими прокладками!!! І який цікавий колір 🫣👌. Вони чудово підходять для мене (у мене жирна шкіра) і мого сина (у нього акне)!!! Рекомендую!!!
Найкраще ❤️Це моя друга пляшечка, і мушу сказати, що це найкраща есенція, яку я коли-небудь мала, вона відновлює шкіру, зменшує зморшки, розгладжує та чудово зволожує ❤️❤️
Супер граКрем має легку консистенцію, добре зволожує та легко розподіляється по шкірі. Не залишає білої плівки, а після нанесення надає шкірі ніжного сяйва. Мені дуже сподобався цей крем. Я купила трЧитати далі
Крем легкої консистенціїМій найкращий і найулюбленіший крем з усіх! Він дарує 100% сяйво. Шкіра після нанесення еластична, зволожена та насичена. Цей крем завжди буде в моєму щоденному догляді за шкірою, але я не дЧитати далі
Дуже гарні пластівціДуже зручно використовувати. Після вмивання обличчя та протирання його ватним диском, шкіра одразу перестає відчувати стягнутість. Рекомендую.
ставкаЯ обожнюю тканинні маски. Ця від Numbuzin "9" - моя улюблена. Вона зволожує, розгладжує та підтягує шкіру. Вона насичена есенцією, ідеально підходить для нанесення після використання.
ПосилЧитати далі
Дивовижно!!Я дуже задоволена цими прокладками!!! І який цікавий колір 🫣👌. Вони чудово підходять для мене (у мене жирна шкіра) і мого сина (у нього акне)!!! Рекомендую!!!
Найкраще ❤️Це моя друга пляшечка, і мушу сказати, що це найкраща есенція, яку я коли-небудь мала, вона відновлює шкіру, зменшує зморшки, розгладжує та чудово зволожує ❤️❤️
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу