Я рекомендую!Крем дуже добре зволожує та вбирається (це те, з чим моя шкіра має проблеми). Мега естетична упаковка, з додатковою кришкою та шпателем. По-перше, велика кількість якісного продукту, тому, нЧитати далі
Чудовий гельГель має дуже цікаву консистенцію: спочатку він нагадує густий мед, але при контакті зі шкірою він тане та чудово вбирається. У мене комбінована шкіра, і гель не залишає жирної плівки, а радЧитати далі
ТонікДуже хороший тонік! Він чудово зволожує та освіжає шкіру, не викликаючи подразнення чи відчуття стягнутості. Після регулярного використання шкіра стає м’якшою, гладенькою та здоровішою на виЧитати далі
Такий ситний, як ніщо інше!Я обожнюю креми цього бренду; я спробувала цей вперше, але я ним у захваті. Це не крем для щоденного використання, а радше для тих моментів, коли шкірі потрібне посилення зволоження. Він дужЧитати далі
Супер тонерЯ давно шукала хороший зволожувальний тонік, і цей справді привернув мою увагу своїми чистими інгредієнтами, тому я вирішила його спробувати.
Він ідеально діє на шкіру, і найкраще використовЧитати далі
Сироватка для чутливої шкіриЗавдяки чату gpt я знайшла для себе чудову сироватку. У мене чутлива шкіра з трояндами, і ця сироватка дуже добре зволожує та живить мою шкіру. Вона досить маленька у використанні, але вистаЧитати далі
Унікальний продуктЯ користуюся цією олією вже понад три роки. У мене комбінована шкіра, і всі інші олії закупорювали пори. Однак ця чудово зволожує (рекомендую використовувати її вночі) і не закупорює пори! ОЧитати далі
Зволожуючий крем Дуже приємний крем. У мене схильна до вугрів шкіра, яка любить багаті, але не важкі продукти. Цей крем саме такий. Я наношу його на ніч, а вранці моє обличчя стає гладким і м’яким. ДостатньоЧитати далі
фантастичноМені дуже подобається ця серія косметики, добре діє на атопічну шкіру. Вони дійсно ефективні, добре зволожують і живлять шкіру. Вони не мають доданих ароматизаторів, тому не викликають роздрЧитати далі
Чудовий пілінгОднозначно рекомендую, у пілінгу чудова мінімалістична упаковка (на мій смак), сам продукт має приємну консистенцію і, що найголовніше, дає приголомшливий ефект! Разом з іншими засобами цьогЧитати далі
Я рекомендую!Крем дуже добре зволожує та вбирається (це те, з чим моя шкіра має проблеми). Мега естетична упаковка, з додатковою кришкою та шпателем. По-перше, велика кількість якісного продукту, тому, нЧитати далі
Чудовий гельГель має дуже цікаву консистенцію: спочатку він нагадує густий мед, але при контакті зі шкірою він тане та чудово вбирається. У мене комбінована шкіра, і гель не залишає жирної плівки, а радЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу