В порядкуЯ купив меншу упаковку, щоб спробувати (чудово, що в магазині є така можливість). Крем не має запаху, має приємну консистенцію, швидко вбирається, зволожує та не подразнює. Інших ефектів я нЧитати далі
Зволожуючий крем Дуже приємний крем. У мене схильна до вугрів шкіра, яка любить багаті, але не важкі продукти. Цей крем саме такий. Я наношу його на ніч, а вранці моє обличчя стає гладким і м’яким. ДостатньоЧитати далі
В порядкуЯ купив меншу упаковку, щоб спробувати (чудово, що в магазині є така можливість). Крем не має запаху, має приємну консистенцію, швидко вбирається, зволожує та не подразнює. Інших ефектів я нЧитати далі