Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі
Чудовий крем під очіЯ полюбила цей крем за його якість, натуральність, тонкий аромат зеленого чайного дерева. Сильно тонізує шкіру навколо очей, мімічні зморшки зникли протягом перших двох тижнів використання кЧитати далі
Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі