Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі
В порядкуЯ купив меншу упаковку, щоб спробувати (чудово, що в магазині є така можливість). Крем не має запаху, має приємну консистенцію, швидко вбирається, зволожує та не подразнює. Інших ефектів я нЧитати далі
Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі