Це просто 🔥Хочу написати відгук на цю олійку бо вона заслуговує на увагу ! Замовила спочатку один смак ,а потім другий. Я в захваті ,саме тому продовжую купувати саме цю олійку. Дуже виражений , приємнЧитати далі
Крем для очейКрем-стік для очей має дуже чарівну та привабливу упаковку — дизайн справді гарний та естетично приємний. Сам продукт у формі стіка, який ніжно тане від тепла шкіри та дуже легко наноситься.Читати далі
Це просто 🔥Хочу написати відгук на цю олійку бо вона заслуговує на увагу ! Замовила спочатку один смак ,а потім другий. Я в захваті ,саме тому продовжую купувати саме цю олійку. Дуже виражений , приємнЧитати далі