Найкращий ранковий ритуал!Дуже рекомендую! Я тримала його в холодильнику для найкращих результатів і наносила (майже) щоранку.
Шкіра під очима точно стала м’якшою на дотик.
Найкращий ранковий ритуал!Дуже рекомендую! Я тримала його в холодильнику для найкращих результатів і наносила (майже) щоранку.
Шкіра під очима точно стала м’якшою на дотик.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу