Це здорово!Есенція для мене замінює крем, консистенція гелю, швидко вбирається, шкіра залишається м'якою та зволоженою, мені подобається свіжий запах, властивий чайним оліям 🥰 чудово підходить для макЧитати далі
Це здорово!Есенція для мене замінює крем, консистенція гелю, швидко вбирається, шкіра залишається м'якою та зволоженою, мені подобається свіжий запах, властивий чайним оліям 🥰 чудово підходить для макЧитати далі