Один з найкращихЦе чудовий крем, дуже зволожує і не залишає відчуття липкості після використання. Мабуть, я купую його вже вп'яте, і купуватиму й надалі!
Чудова емульсіяУ мене суха шкіра. Я шукав щось зволожуюче та легке. Емульсія чудова! Чудово зволожує, не забивається і не липне. Пахне дуже приємно! я рекомендую
Один з найкращихЦе чудовий крем, дуже зволожує і не залишає відчуття липкості після використання. Мабуть, я купую його вже вп'яте, і купуватиму й надалі!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу