сутністьДуже приємний, ніжний аромат. І найбільше ціную диспенсер. Не потрібно торкатися баночки пальцями.
Злегка желеподібної консистенції, не важкий на обличчі, чудово вбирається. Потім я наношу SЧитати далі
Чудова емульсіяУ мене суха шкіра. Я шукав щось зволожуюче та легке. Емульсія чудова! Чудово зволожує, не забивається і не липне. Пахне дуже приємно! я рекомендую
сутністьДуже приємний, ніжний аромат. І найбільше ціную диспенсер. Не потрібно торкатися баночки пальцями.
Злегка желеподібної консистенції, не важкий на обличчі, чудово вбирається. Потім я наношу SЧитати далі