КрутоЯ купила його як заміну равликової есенції CSORX, яку часто використовую для покращення зволоження. На мою думку, Seoul 1988 кращий – він приємніше пахне (набагато приємніше), менш липкий і,Читати далі
Найкраще ❤️Це моя друга пляшечка, і мушу сказати, що це найкраща есенція, яку я коли-небудь мала, вона відновлює шкіру, зменшує зморшки, розгладжує та чудово зволожує ❤️❤️
Рекомендую!!Це вже моя друга пляшечка, і вона, мабуть, найкраще свідчить про те, наскільки я люблю цей продукт.
Ця есенція зволожує та заспокоює шкіру, надаючи їй гарного ефекту скляної шкіри без відчуЧитати далі
Гарний продуктДуже приємний, гарно зволожуючий молочний тонік. Порівняно з іншими молочними тоніками, консистенція, мабуть, найкраща; вона найбільш "молочна". Нічого особливого, але приємний продукт, якийЧитати далі
Чудовий засіб для зневодненої шкіри!Я в захваті від цього продукту з гіалуроновою кислотою. Він глибоко та ефективно зволожує шкіру, яка потребувала негайної допомоги після зими або процедур. Консистенція легка, швидко вбираєтЧитати далі
ІдеальнийЦе ідеальний тонік — він має дуже приємну консистенцію, не липкий і залишає шкіру неймовірно м’якою. Дозатор дуже зручний, а дизайн гарний. Я обов’язково куплю його ще раз. Рекомендую!
Есенція Маю комбіновану шкіру схильну до висипів!!!
Дуже подобається ця есенція.Має приємну консистенцію,при нанесенні на шкіру починає пінитися(спочатку було трошки дивне відчуття лоскоту,що не всіЧитати далі
Я рекомендуюВарто кожної копійки. Після місяця використання я дійсно бачу різницю. Моя шкіра дуже сяюча та яскрава. Я б хотіла спробувати інші есенції цього бренду для порівняння.
КрутоЯ купила його як заміну равликової есенції CSORX, яку часто використовую для покращення зволоження. На мою думку, Seoul 1988 кращий – він приємніше пахне (набагато приємніше), менш липкий і,Читати далі